با این تخت خواب بادی از کوه آویزان شوید و بخوابید

به گزارش واندر هنگر، طبیعت گردان و کوه نوردان برای آماده کردن یک جای خواب راحت و امن معمولا با مسائل زیادی روبرو هستند، اما یک تختخواب بادی ایمن به آنها امکان می دهد در ارتفاعی زیاد از زمین با آسودگی به خواب بروند.

با این تخت خواب بادی از کوه آویزان شوید و بخوابید

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی واندر هنگر به نقل از نیواطلس، طبیعت گردان و کوهنوردان برای آماده کردن یک جای خواب راحت و امن معمولا با مسائل زیادی روبرو هستند، اما یک تختخواب بادی ایمن به آنها امکان می دهد در ارتفاعی زیاد از زمین با آسودگی به خواب بروند.

این تختخواب بادی که G7 Pod نام دارد، را می توان با تجهیزات کوهنوردی به صخره یا سنگ های کوه متصل کرد و پس از آویزان کردن طناب های آن به راحتی و بدون نگرانی از پرت شدن به استراحت پرداخت.

خوابیدن در ارتفاعات و به صورت معلق در هوا هم برای کوهنوردان لذت و هیجان به ارمغان می آورد و هم باعث می گردد حیوانات وحشی و موذی توان آسیب زدن به آنها را نداشته باشند.

تخت خواب بادی سبک مذکور که توسط شرکت کانادایی Grade VII فراوری شده، به همراه تجهیزات جانبی بین 6 تا 10 کیلوگرم وزن دارد و می توان آن را به صورت تکنفره یا دونفره به کار برد. مدل دو نفره این تختخواب بادی را می توان در کنار هم قرار داد یا کاری کرد که یکی در ارتفاعی بالاتر از دیگری قرار بگیرد.

فضای خواب در دسترس به وسیله این تختخواب بادی 75 در 213 سانتیمتر است. جنس تختخواب یادشده از نایلون بسیار مقاوم است و در حالت جمع شده تنها 1.5 کیلوگرم وزن دارد و فضایی برابر با 40 در 20 در 15 سانتیمتر اشغال می نماید. قیمت مدل ساده این محصول 415 دلار و قیمت مدل حفاظت شده آن 657 دلار است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 3 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 159

به "با این تخت خواب بادی از کوه آویزان شوید و بخوابید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این تخت خواب بادی از کوه آویزان شوید و بخوابید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید