بایرن مونیخ 4 - اشتوتگارت 0؛ بردی پرگل با هت تریک لواندوفسکی

به گزارش واندر هنگر، خبرگزاری خبرنگاران- بایرن مونیخ با ارائه نمایشی تماشایی با چهار گل اشتوتگارت را مغلوب کرد.

بایرن مونیخ 4 - اشتوتگارت 0؛ بردی پرگل با هت تریک لواندوفسکی

به گزارش خبرنگاران، بایرن مونیخ خیلی راحت با هت تریک لواندوفسکی توانست اشتوتگارت را شکست دهد و در صدر جدول بوندسلیگا بماند؛ کفش طلای فصل 21-2020 را هم باید از همین حالا متعلق به لوا بدانیم چون او اصلا به رقبای خود فرصت نزدیک شدن هم نمی دهد

وقتی در ابتدای بازی آلفونسو دیویس از زمین اخراج شد، انتظار می رفت بایرن مونیخ در این بازی به مشکل بخورد و حتی امتیاز از دست دهد اما تیم هانسی فلیک نمایش بی نقصی داشت و با وجود 80 دقیقه ده نفره بازی کردن، اشتوتگارت را به راحتی شکست داد. روبرت لواندوفسکی با هت تریک خود در این بازی، نقش مهمی در پیروزی شیرین بایرن مونیخ داشت.

بایرن مونیخ که در هفته های اخیر دوباره به روزهای اوج بازگشته، امروز کار سختی برای غلبه بر اشتوتگارت نداشت و با درخشش رابرت لواندوفسکی این تیم را مغلوب کرد. در همان دقیقه 12 آلفونسو دیویس، مدافع کانادایی بایرن مونیخ اخراج شد تا کار برای این تیم سخت گردد. اما در دقیقه 17 این بایرن مونیخ بود که به گل اول رسید. ارسال زمینی سرژ گنابری از سمت راست با ضربه تمام کننده لواندوفسکی از مقابل دروازه همراه شد و بایرن از حریف پیش افتاد.

اما در دقیقه 22 بایرن مونیخ به گل دوم هم دست یافت. پاس به بیرون لروی سانه در مقابل دروازه به سرژ گنابری رسید و او با ضربه ای دقیق پیروز به زدن گل دوم هم شد. یک دقیقه بعد بایرن مونیخ باز هم به گل رسید. ارسال تماشایی توماس مولر از سمت راست را رابرت لواندوفسکی با ضربه سر تبدیل به گل نموده و بایرن مونیخ 0-3 از اشتوتگارت پیش افتاد.

حملات بایرن مونیخ ادامه یافت و این تیم بعد از خلق یکی دو موقعیت نصفه و نیمه در دقیقه 38 باز هم به گل رسید. این بار و روی اشتباه کاسترو در محوطه جریمه بود که لواندوفسکی صاحب موقعیت شده و با یک ضربه زمینی به گوشه دروازه کار را تمام کرد تا بایرن مونیخ با تکیه بر درخشش این ستاره لهستانی با رجحان 0-4 راهی رختکن گردد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم و روی ارسال کولیبالی بود که اشتوتگارت فرصت داشت یکی از گل های خورده را جبران کند، اما ضربه سر کالادزیچ با عکس العمل خوب مانوئل نویر همراه شد. در دقیقه 66 کلیموویچ بخت خود برای باز کردن دروازه بایرن مونیخ را از فاصله ای قابل توجه امتحان کرد، اما ضربه او در دو ضرب توسط مانوئل نویر همراه شد. در دقیقه 80 لئون گورتزکا از فاصله ای قابل توجه فرصت داشت گل پنجم را نیز به ثمر برساند، اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بایرن با همان چهار گل به پیروزی رسید.

توضیح گل ها:

بایرن مونیخ 1-0 اشتوتگارت؛ روبرت لواندوفسکی 18`: حرکت خوب سرژ گنابری و پاس تند و تیز او به داخل محوطه جریمه، با فرصت طلبی لواندوفسکی و ضربه او همراه شد تا توپ وارد دروازه اشتوتگارت گردد.

بایرن مونیخ 2-0 اشتوتگارت؛ سرژ گنابری 22`: حرکت ترکیبی عالی توماس مولر و لروی سانه درون محوطه جریمه اشتوتگارت باعث شد سرژ گنابری صاحب موقعیت شوت زنی گردد و او حرکت ترکیبی بسیار خوب مولر و سانه را به گل تبدیل کرد.

بایرن مونیخ 3-0 اشتوتگارت؛ روبرت لواندوفسکی 23`: سانتر دقیق توماس مولر، دقیقا روی سر روبرت لواندوفسکی نشست تا قاتل لهستانی، در این بازی بریس کند.

بایرن مونیخ 4-0 اشتوتگارت؛ روبرت لواندوفسکی 39`: لروی سانه با پیشروی، خواست توماس مولر را صاحب توپ کند که پاس او پس از برخورد با پای مدافع اشتوتگارت، جلوی پای روبرت لواندوفسکی افتاد و هت تریک خود را تکمیل کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1548

به "بایرن مونیخ 4 - اشتوتگارت 0؛ بردی پرگل با هت تریک لواندوفسکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایرن مونیخ 4 - اشتوتگارت 0؛ بردی پرگل با هت تریک لواندوفسکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید