بانوان اسکیت از سفر به جام جهانی باز ماندند

به گزارش واندر هنگر، سفارت ایتالیا در ایران با وجود تکمیل مدارک و اقدام در زمان مناسب فدراسیون اسکی از دادن روادید به اعضای تیم ملی اسکی روی چمن بانوان ایران امتناع کرد.

بانوان اسکیت از سفر به جام جهانی باز ماندند

به گزارش واندر هنگر ، پس از کوشش های به عمل آمده از سوی فدراسیون اسکی ایران، فدارسیون اسکی ایتالیا، فدراسیون بین المللی اسکی (FIS)، وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور خارجه در نهایت سفارت ایتالیا در ایران با کارشکنی به بانوان ملی پوش اسکی روی چمن ایران برای حضور در مسابقات جام جهانی اسکی روی چمن و مسابقات کاپ اروپا روادید نداد.

بر همین اساس فدراسیون اسکی ایران بر اساس روال همیشگی کلیه مدارک مورد احتیاج را به کنسولگری کشور ایتالیا در ایران ارائه کرد، اما در نهایت بدون ارائه دلیل منطقی سفارت ایتالیا رویداد بانوان ملی پوش اسکی روی چمن ایران را صادر نکرد. این در حالی بود که فدراسیون اسکی ایتالیا و همچنین نماینده فدراسیون بین المللی اسکی (FIS) با سفارت کشور ایتالیا در ایران مکاتبات مستمری را برای صدور روادید داشتند. همچنین وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور خارجه نیز پس از عدم صدور رواید پیگیر این مساله بودند، اما در نهایت بازهم سفارت ایتالیا در زمینه صدور روادید برای ملی پوشان ایران کارشکنی کرد و ویزای این اسکی بازان را صادر نکرد.

4،360

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 29 آذر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 45

به "بانوان اسکیت از سفر به جام جهانی باز ماندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانوان اسکیت از سفر به جام جهانی باز ماندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید