باقری: استعفا ندادم و اگر گل محمدی بخواهد کنارش هستم، علاقه ای به سرمربیگری ندارم

به گزارش واندر هنگر، این را از روز گذشته چند نفر از من پرسیدند و فکر می کنم از صحبت هایم سو برداشت شده است. من اسمی از کسی نبردم و این را گفتم که تیم 3-4 سال پیاپی قهرمان شده بود و هجمه های زیادی علیه کادرفنی وجود داشت ولی از صحبت هایم جور دیگری برداشت شد.

باقری: استعفا ندادم و اگر گل محمدی بخواهد کنارش هستم، علاقه ای به سرمربیگری ندارم

مربی پرسپولیس شایعه جدایی خود از این تیم را تکذیب کرد.

کریم باقری در مصاحبه با ایلنا در خصوص شایعه کناره گیری اش از کادرفنی پرسپولیس گفت: من هیچ وقت صحبتی از استعفا نکردم و این حرف ها صحت ندارد. من حرفم این بود که باشگاه و کادرفنی جدید باید اختیار تام داشته باشند تا اعضای کادرفنی را انتخاب نمایند و با هر کسی که راحت هستند همکاری داشته باشند. من مثل همواره در خدمت پرسپولیس هستم و اگر من را خواستند به کارم ادامه می دهم و اگر هم نخواستند به صندلی طرفدار برمی گردم.

وی در خصوص صحبتی که در رابطه با کالدرون و جدایی او داشت هم گفت: این را از روز گذشته چند نفر از من پرسیدند و فکر می کنم از صحبت هایم سو برداشت شده است. من اسمی از کسی نبردم و این را گفتم که تیم 3-4 سال پیاپی قهرمان شده بود و هجمه های زیادی علیه کادرفنی وجود داشت ولی از صحبت هایم جور دیگری برداشت شد.

مربی پرسپولیس در خصوص اینکه در این تیم می ماند یا نه هم مطرح نمود: اجازه دهید سرمربی جدید توسط باشگاه رسماً معرفی گردد و او دستیارانش را انتخاب کند. می گویند گل محمدی نهایی شده است و تبریک می گویم چرا که او به خانه خودش برگشته است. کار سختی دارد و خودش هم آدم سختکوشی است و می تواند موفقیت های زیادی به دست بیاورد. همانطور که گفتم اگر خواستند به کارم ادامه می دهم و نخواستند هم بدون هیچ مشکل و ناراحتی آرزوی موفقیت می کنم.

باقری در خصوص اینکه خیلی ها او را گزینه مناسبی برای سرمربیگری پرسپولیس می دانند گفت: آنها لطف دارند ولی همانطور که قبلاً بارها گفتم هیچ علاقه ای به انجام این کار ندارم و فقط در همین صندلیی که هستم اگر بخواهند یاری می کنم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 712

به "باقری: استعفا ندادم و اگر گل محمدی بخواهد کنارش هستم، علاقه ای به سرمربیگری ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باقری: استعفا ندادم و اگر گل محمدی بخواهد کنارش هستم، علاقه ای به سرمربیگری ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید