اولین پست بهداد سلیمی در وزنه برداری پس از خداحافظی با دنیای قهرمانی

به گزارش واندر هنگر، بهداد سلیمی پس از خداحافظی با دنیای قهرمانی در وزنه برداری استان مازندران پست گرفت.

اولین پست بهداد سلیمی در وزنه برداری پس از خداحافظی با دنیای قهرمانی

به گزارش واندر هنگر، بهداد سلیمی که در بازیهای آسیایی 2018 با دنیای قهرمانی خداحافظی کرد، صاحب یک سمت جدید شد و به عضویت هیات رییسه هیات وزنه برداری استان مازندران درآمد.

عباس رحیمی رییس هیات وزنه برداری مازندران در گفت و گو با واندر هنگر در این مورد گفت: بهداد سلیمی مانند بزرگانی چون حسین توکلی شناسنامه وزنه برداری مازندران است. البته این سمت برای سلیمی کوچک است اما وجودش می تواند به جوان ها و نوجوان ها یاری کند و برای همه انگیزه باشد. البته ما نمی خواهیم بهداد هر روز بیاید اما در جلسات و دیگر مراسم ها از وجودش استفاده می کنیم و با او هم فکری خواهیم کرد. بهداد هم همیشه پای کار است و زمانی که با او صحبت کردم، استقبال کرد.

رحیمی در پاسخ به این پرسش که تصمیم ندارید از وجود بهداد برای پرورش نسل جدید وزنه برداری مازندران بهره ببرید، توضیح داد: بهداد هر طور که بخواهد در استان مازندران کار کند ما حامی او خواهیم بود. خانه وزنه برداری ما دارد کاملا آماده می گردد و اگر بتوانیم از وجود او و حسین توکلی برای آموزش نوجوانان و جوانان حتی به صورت مقطعی استفاده کنیم، خیلی خوب است. اگر هم خودشان بخواهند باشگاه یا مجموعه ای برای آموزش وزنه برداران داشته باشند، ما یاری خواهیم کرد.

او با اشاره به اعزام دو وزنه بردار نوجوان به المپیک آرژانتین گفت: با توجه به اینکه هر دو نفر وزنه برداران اعزامی از مازندران هستند پیش از اعزام با آنها صحبت کردیم و به حساب هر کدام یک میلیون تومان واریز کردیم و امیدوارم در المپیک آرژانتین موفق باشند.

رحیمی در مورد مسائل زیر ساختی وزنه برداری استان مازندران گفت: تمام هم و غم خود را برای درست کردن مسائل زیر ساختی شهرستان های استان گذاشته ایم و همچنین در نظر داریم به صورت جدی تر روی وزنه برداری بانوان کار کنیم تا در رویدادهای آینده حضور پر رنگ تری داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 65

به "اولین پست بهداد سلیمی در وزنه برداری پس از خداحافظی با دنیای قهرمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین پست بهداد سلیمی در وزنه برداری پس از خداحافظی با دنیای قهرمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید