انواع حفاظ ضد سرقت : درب آکاردئونی - حفاظ شاخ گوزنی - نرده حفاظ پنجره

به گزارش واندر هنگر، رپرتاژ آگهی - ساخت و نصب انواع حفاظ نرده برای روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار ، سر نیزه حفاظ و همچنین نرده حفاظ ساده و فرفورژه برای پنجره و حفاظ درب آکاردئونی کشویی یکی از بهترین راه کار ها در زمینه امنیت ساختمان است که در ادامه به شرح هر کدام میپردازیم .

انواع حفاظ ضد سرقت : درب آکاردئونی - حفاظ شاخ گوزنی - نرده حفاظ پنجره

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی دارای مدل های مختلف و از لحاظ امنیت درب آکاردئونی در طرح های 90 درصد امنیت (طرح 3 گل 4 خم) و 99 درصد امنیت (طرح های پرچ مخفی) ساخته میشوند . اگر بدنبال انجام یکباره امنیت منزل خود هستید پیشنهاد ما طرح درب آکاردئون 3 گل پرچ مخفی 3 لایه یا درب آکاردئون تمام گل پرچ مخفی با 4 لایه تسمه پشت هم قرار گرفته است که داری ضریب امنیت 99 درصد است و تنها راه باز کردن این درب ها با سنگ فرز میباشد که اصولا دزدان جای سخت را انتخاب نمینمایند .

کاربرد درب آکاردئون فلزی یا حفاظ درب منزل تنها مختص درب های ورودی داخل ساختمان نیست. انواع حفاظ آکاردئونی پارکینگی برای فضای خارج از ساختمان و محوطه پارکینگ و حیاط نیز قابلیت نصب را دارند. حفاظ آکاردئونی امروزه با توجه به آمار بالای سرقت در منازل مسکونی، وجود حفاظ درب یکی از بهترین گزینه های پیش روی هر صاحب خانه ای است. تا به این منظور با خرید یک درب آکاردئون بتواند سلامت و امنیت جانی و اقتصادی خود و خانواده خود را از شر هر گونه مزاحم حفظ نماید. معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می گردد. که واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها زندگی می نمایند.

امنیت درب آکاردئونی چه مقدار است ؟ درب هایی که بدین صورت فراوری می شوند معمولا دارای یک سری استانداردهایی هستند که امنیت را در این زمینه برآورده خواهند کرد. دقت داشته باشید که در این حالت، امکان نصب دو یا چند قفل مخفی و آویز هم برای این نوع حفاظ درب آپارتمان وجود دارد . زمانی که این حفاظ آهنی درب با جوش به درب منزل شما متصل شوند، امنیت خانه را تا حد بسیاری برآورده خواهند کرد و به همین دلیل هم گفته می گردد که این نوع حفاظ دربها کاملا ضدسرقت هستند. این نوع حفاظ ها همچنین طرح های مختلفی دارند که از جمله آنها می توان به درب 3 گل - درب 4 گل - درب 5 یا تمام گل (منظور از گل تعداد 2 ردیف لوزی افقی ممتد روی حفاظ درب است) و طرح های فانتزی حفاظ درب آپارتمان بصورت درب اکاردئون پیچی و درب اکاردئونی ایتالیایی که در زیر به این نوع حفاظ های درب آپارتمان اشاره شده است . نوع تمام گل با 4 لایه تسمه عمودی (4 تسمه اضافه پشت تسمه اصلی) بهترین نوع حفاظ پشت درب آپارتمان است و شما میتوانید به آسانی برای تامین امنیت منزل خود از آنها بهره ببرید.

در مقوله سرقت، همواره پیشگیری و حفظ جوانب احتیاط ضروری است. چرا که در صورت بروز حادثه، احتمالاً یا غیرقابل جبران خواهد بود، و یا اینکه جبران آن بسیار سخت است. امروزه از سویی با افزایش شهرنشینی، گسترش آپارتمان ها و زندگی در آن ها را شاهد هستیم. اهالی یک منطقه و محله دیگر مانند سابق یکدیگر را نمی شناسند و همین امر نرخ سرقت ها را هم افزایش داده است. از سوی دیگر، علیرغم ظهور و وجود تکنولوژی ها و ابزار امنیتی مختلف، همچنان روش های سنتی تر مرسوم هستند و کارایی خود را هم کماکان حفظ نموده اند. یکی از دلایل این امر را می توان تفاوت نرخ قیمت ابزار حفاظتی سنتی تر و تکنولوژی های روز و مدرن دانست. درب آکاردئونی یکی از متداول ترین ابزار حفاظت است که می تواند یک لایه اضافه امنیتی به درب ورودی منزل، پارکینگ، مغازه، کارگاه یا … شما اضافه کند.

حفاظ پنجره

طراحی و ساخت حفاظ پنجره آهنی ساده ، حفاظ پنجره دوجداره ، نرده حفاظ پنجره فرفورژه ، حفاظ پنجره مدرن و حفاظ پنجره متحرک توسط تیم حرفه ای جوشکاری آهن سازه انجام می گردد. فرایند ساخت حفاظ پنجره، بعد از اندازه گیری در محل کارگاه انجام می گردد. سازه کامل برای نصب به محل ارسال شده و جوشکار با تجربه نصب حفاظ پنجره را در زمان کوتاهی انجام می دهد. قیمت حفاظ پنجره بستگی به طرح انتخابی و وزن متریال به کار رفته در ساخت دارد.

نرده حفاظ پنجره ساده بسیار پرکاربرد است و معمولاً از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار است. نرده های ساده پنجره می توانند از قوطی های 2 در 2 یا از میلگرد ساخته شوند. معمولاً طرح های پیچیده ای ندارند و به صورت کلاف های درهم تنیده عمودی و افقی قرار می گیرند. استحکام این نرده ها به صورتی است که امکان خم کردن و دسترسی به پنجره با وجود آن ها میسر نیست. تنها نکته مهم این است که فاصله مابین تیغه ها باید به صورتی باشد که به هیچ وجه امکان عبور اشخاص از لابلای آن وجود نداشته باشد. گاهی در بالا و پایین حفاظ های ساده، طرح هایی نظیر پیکان قرار می گیرد که به زیبایی آن یاری می نماید.

حفاظ پنجره فرفورژه در بسیاری از بخش های ساختمان به کار برده می شوند. علاوه بر نرده های حفاظ پنجره، دیگر موارد پرکاربرد آن در ساخت نرده های راه پله آهنی و نیز نرده حفاظ دیوار است. مدل فرفورژه حفاظ پنجره هم با توجه به این که از یک سو قیمت بسیار مناسبی دارند و از سوی دیگر بسیار متنوع و زیبا هستند، مشتریان پروپاقرصی دارد. ضمن این که با توجه به جنس محکم آن ها از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند.

ساخت حفاظ پنجره از داخل و خارج منزل به نحوی که قابل باز و بسته شدن است، نرده کشویی متحرک پنجره یکی از انواع حفاظ است که مخصوصاً برای پنجره های عظیم کاربرد دارد. نمونه ای که در زیر مشاهده می کنید از نوع آکاردئونی آن است. البته کاربرد اصلی این شکل از حفاظ در درب آکاردئونی است که برای تأمین امنیت و جلوگیری از ورود افراد غریبه از در ساختمان استفاده می گردد. حفاظ پنجره متحرک مدل های بسیار مختلفی دارد که این حفاظ ها شامل رنگ بندی های بسیار بالایی می باشند و این امکان را می دهند که بتوانید هارمونی و دیزاین مخصوص خود را با نمای ساختمان حفظ کنید حفاظ متحرک برای انواع مدل های پنجره و بالکن قابل ساخت می باشد که باید بدانید باز و بسته شدن این حفاظهای پنجره در کمترین زمان ممکن صورت میگیرد . مهمترین عامل در حالت کشویی بودن حالت روان طراحی آن است که دارای بلبرینگ مدرن باشند .

حفاظ شاخ گوزنی

عظیمترین فاکتور فزونی حفاظ مدل شاخ گوزنی ؛ عامل بازدارندگی آن است. با وجود این نرده حفاظ بر روی دیوار شما , میزان آسیب احتاقتصادی برای عبور آنقدر بالا می رود که حتی فکر عبور از این حفاظ هم برای هر فرد غیر ممکن جلوه میکند. درست مانند تمامی قسمت های دیگر نمای ساختمان، رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی نیز بسیار حائز اهمیت است. رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی، جدای از زیباسازی نمای ساختمان، از زنگ زدن و خوردگی نرده شاخگوزنی جلوگیری نموده و باعث افزایش دوام و طول عمر آن می گردد. این محصول در رنگ های مختلف و با توجه به نمای ساختمان، نصب و استفاده می شوند. با این وجود طبیعی است که رنگ مشکی و سفید هوادار بیشتری دارد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در بازار تهران بسته به ارتفاع، تراکم ، کیفیت رنگ و … بین 60 تا 200 هزار تومان می باشد، قیمت این مدل حفاظ در بیشتر شهرستان ها در حال حاضر به دلیل نبود فراوری نماینده با توجه به فاصله از استان تهران معین می گردد و هرچه از تهران دورتر شویم به علت افزایش هزینه حمل و نقل قیمت تمام شده حفاظ بیشتر می گردد . اندازه استاندارد برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی ؛ سایز های : 90 سانتیمتر - 100 سانتیمتر و 110 سانتیمتر میباشد. با این وجود کارخانه ایمن سازه این آمادگی را دارد که این مدل حفاظ ساختمان را در اندازه دلخواه شما بسازد و هیچ محدودیتی برای ساخت حفاظ در سایزهای مختلف وجود ندارد.

بهترین نرده روی دیوار چیست : در حال حاضر نرده هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود می باشند که بیشتر به عنوان نرده کاربرد دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نمی باشند. این نوع حفاظ روی دیوار سنتی که با عنوان حفاظ نیزه ای شناخته می شوند معایب زیادی دارند. مهم ترین عیب آنها این می باشد که زیبا نیستند. به علاوه دقیقا مانند نرده های زندان بلند، زشت و ملالت آور نمی باشند. حفاظ های نرده ای رایج، ایمن نمی باشند. چرا که به راحتی اشخاص می توانند از آن عبور نمایند.

شرکت آهن سازه با بیش از 30 سال سابقه و بیش از 12000 پروژه پیروز اجرا شده در کشور در زمینه ساخت و نصب انواع نرده حفاظ پیشتاز میباشد .

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 4 آبان 1399 بروزرسانی: 4 آبان 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1191

به "انواع حفاظ ضد سرقت : درب آکاردئونی - حفاظ شاخ گوزنی - نرده حفاظ پنجره" امتیاز دهید

1 کاربر به "انواع حفاظ ضد سرقت : درب آکاردئونی - حفاظ شاخ گوزنی - نرده حفاظ پنجره" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انواع حفاظ ضد سرقت : درب آکاردئونی - حفاظ شاخ گوزنی - نرده حفاظ پنجره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید