آخرین وضعیت سامان قدوس بعد از منتفی شدن حضور در لالیگا

به گزارش واندر هنگر، به گزارش خبرنگاران، در حالی که سامان قدوس هفته گذشته به اسپانیا رفت و با تیم لالیگایی هوئسکا به توافق رسید، به یکباره رئیس باشگاه اوسترشوندس سوئد بیان کرد که قدوس باید به سوئد برگردد و اجازه حضور در لالیگا را ندارد.

آخرین وضعیت سامان قدوس بعد از منتفی شدن حضور در لالیگا

سایت OP سوئد در گزارشی به آخرین وضعیت سامان قدوس پرداخت و نوشت: قدوس بعد از سفر به اسپانیا روز جمعه به سوئد بازگشت. در حال حاضر خبرهای جدید حاکی از رقابت دو باشگاه آمیان و رن فرانسه برای به خدمت گرفتن قدوس است. در حالی که عکس توافق قدوس با باشگاه هوئسکا منتشر گردیده بود، به یکباره مسائلی باعث گردید کیندبرگ رئیس اوسترشوندس زیر این قرارداد بزند.

در ادامه این گزارش به نقل از رئیس اوسترشوندس آمده است: قدوس در حال حاضر آمادگی حضور در تیم دیگری را ندارد و ما هم قرارداد با هوئسکا امضا نکرده ایم.

بر اساس اعلام سایت MittMedia-Sport قدوس روز جمعه در اوسترشوند دیده گردیده است در حالی که نشانه هایی از باشگاه جدید او تعیین است.

همچنین کیندبرگ اعلام کرد که دو باشگاه سطح بالای فرانسوی خواهان قدوس هستند. طبق ادعای سایت FotbollDirekt این دو باشگاه آمیان و رن فرانسه هستند و به زودی قدوس به یکی از این تیم ها می رود.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 29 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 13

به "آخرین وضعیت سامان قدوس بعد از منتفی شدن حضور در لالیگا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت سامان قدوس بعد از منتفی شدن حضور در لالیگا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید