نویدکیا: دلم نمی خواهد به حواشی فکر کنم

به گزارش واندر هنگر، سرمربی سپاهان گفت: دلم نمی خواهد به حواشی فکر کنم و دوست دارم با دیدگاه خودم و همکارانم کار را پیش ببریم.

نویدکیا: دلم نمی خواهد به حواشی فکر کنم

به گزارش ایسنا، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان اظهار کرد: هر چه به هفته های آخر می رسیم، حساسیت ها بیشتر می گردد. باید در همه بازی ها با تمرکز بازی کنیم و در بازی دو هفته پیش دیدید که یکی از سخت ترین بازی های فصل مان شد. بازی هفته گذشته مان هم بسیار سنگین شد و به همین علت ما دیگر چیزی به اسم بازی راحت نداریم. می دانیم صنعت نفت تیم خوبی است و با تمام احترامی که برای تیم های خوزستانی قائل هستم، آن فوتبالی که همواره خوزستانی ها ارائه می دادند را به نمایش می گذارد و این ریشه در فرهنگ شان دارد.

او ادامه داد: البته سوءتفاهم پیش نیاید و تیم های دیگر با دیدگاه های دیگر دارند فوتبال بازی می نمایند. صنعت نفت فرهنگ فوتبال خوزستان را حفظ نموده است و بیشتر می خواهد توپ در جریان بازی باشد و نمی خواهد به راحتی توپ را از دست بدهد. حس خوبی است که تیمی وجود دارد که سال های سال فرهنگ خودشان را حفظ نموده است. جدا از نتایج شان، جای تحسین دارد که این فرهنگ را دارند و امیدوارم همواره پیروز باشند.

نویدکیا افزود: خدا را شکر نه مصدوم و نه محروم داریم و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم. در ادامه لیگ کاری به بقیه تیم ها نداریم و بازی به بازی تیم را رو به جلو می بریم و شرایط پیچیده نیست. رقابت بین سه تیم اول است که دارند کوشش می نمایند و به حواشی دنیای مجازی توجه نمی کنم و برای من مهم نیست. دلم نمی خواهد به حواشی فکر کنم و دوست دارم با دیدگاه خودم و همکارانم کار را پیش ببریم. از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و هیچگونه مسئله ای وجود ندارد و نتایجی که تا امروز گرفتیم فوق العاده بوده است.

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1400 بروزرسانی: 2 مرداد 1400 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1705

به "نویدکیا: دلم نمی خواهد به حواشی فکر کنم" امتیاز دهید

1 کاربر به "نویدکیا: دلم نمی خواهد به حواشی فکر کنم" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویدکیا: دلم نمی خواهد به حواشی فکر کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید