نجات زنی از صاعقه 950 میلیون ولتی، عکس

به گزارش واندر هنگر، خانم امبر اسکودر، وقتی برای تولد خود به واشنگتن دی سی رفته و در مکانی مقابل کاخ سفید ایستاده بود، 6 صاعقه کنار او اصابت کرد اما با وجود جراحت های سنگین ناشی از آن، از این واقعه جان سالم به در برد.

نجات زنی از صاعقه 950 میلیون ولتی، عکس

نادیا زکالوند: زنی 28 ساله از برخورد صاعقه 950 میلیون ولتی در مقابل کاخ سفید در واشنگتن دی سی، جان سالم به در برد. او می گوید 6 صاعقه در کمتر از یک ثانیه به مکانی که او و چند نفر دیگر ایستاده بودند، برخورد کرد. در این حادثه، 3 نفر دیگر کشته شدند.

این اتفاق 4 اوت سال گذشته اتفاق افتاده بود و در آن، بخشی از عصب های امبر کاملا از بین رفتند، ساعت او روی مچ دستش آب شده و قلبش 13 دقیقه از کار افتاده بود. بعد از اینکه با یاری امدادگران به هوش آمد، درد وحشتناکی در بدن خود احساس می کرد و تا هفته ها این دردها را با خود داشت.

امبر در هفته های اولیه به علت صدمات به عصب هایش، کمر به پایین تا ران خود و بعلاوه پاهایش را حس نمی کرد. درضمن دستگاه آی پدش هم که نزدیک شکمش بوده، در اثر صاعقه منفجر و این قسمت از بدن امبر هم دچار سوختگی شدید شده بود.

5 ماه طول کشید تا کمی حس، چیزی شبیه ساییده شدن دانه های شن، به پاهای امبر برگردد. او روزهای اولیه درمان باید هر روز 3 ساعت زیر دوش آب می نشست تا زخم هایش را شستشو دهد و جلوی عفونی شدن آنها را بگیرد.

امبر می گوید، آن روز جهنمی، منتظر شوهرش ایستاده بوده تا بیاید و با هم بروند تولدش را جشن بگیرند که این حادثه رخ می دهد.

گفته می گردد، به احتمال زیاد صندل های امبر که کفی پلاستیکی داشته، جلوی مرگ او را گرفته است. امبر زنده ماندن خود را مدیون مردمی می داند که با تماشا این رویداد فورا به یاری او شتافتند.

منبع:

dailystar

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 26 خرداد 1402 بروزرسانی: 26 خرداد 1402 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 2240

به "نجات زنی از صاعقه 950 میلیون ولتی، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات زنی از صاعقه 950 میلیون ولتی، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید