مقایسه عملکرد نمایندگان ایران با تیم های آسیایی، نزدیک به فاجعه!

به گزارش واندر هنگر، به گزارش خبرنگاران، با انتها یافتن هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا در غرب قاره کهن جمعاً 16 تیم به میدان رفتند و 32 بازی در منطقه غرب برگزار گردید. عربستان، ایران و امارات با داشتن 4 سهمیه بیشترین سهم را در غرب آسیا دارند. قطر با 2 نماینده، عراق و ازبکستان هم هر کدام با یک نماینده دیگر سهمیه های غرب آسیا را تشکیل می دهند.

مقایسه عملکرد نمایندگان ایران با تیم های آسیایی، نزدیک به فاجعه!

با تور عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

عربستانی ها در مجموع 20 امتیاز به دست آورده اند و از این نظر از سایر کشورها پیش هستند. پس از عربستان قطری ها با 2 تیمی که در مسابقات دارند 7 امتیاز کسب نموده اند تا با فاصله زیاد بعد از تیم های عربستانی، در رده دوم قرار بگیرند.

تنها نماینده ازبکستان با کسب 6 امتیاز باعث شده تا کشور ازبکستان بعد از عربستان و قطر با همین یک نماینده، بیشترین امتیاز را به دست آورده باشد.

اماراتی ها و ایرانی ها عملکردی شبیه به هم دارند. هر دو کشور 4 نماینده در این مسابقات دارند و نماینده های آنها در مجموع 5 امتیاز به دست آورده اند و کمترین امتیاز هم به کشور عراق تعلق دارد که تنها نماینده این تیم یک امتیاز به دست آورده تا عراق کم امتیاز ترین تیم مسابقات باشد.

از نظر نسبت امتیاز گیری، پاختاکور تنها نماینده ازبکستان با کسب 6 امتیاز از دو بازی و کسب 100 درصد امتیازات، این کشور را در صدر قرار داده است. این تیم به طور متوسط 3 امتیاز از هر بازی گرفته است.

پس از ازبکستان، عربستانی ها با میانگین 2/5 امتیاز از هر بازی در رده بعدی قرار می گیرند، قطری ها با میانگین 1/75 امتیاز از هر بازی سومین کشور برتر در غرب آسیا هستند.

ایران و امارات با میانگین 0/625 امتیاز از هر بازی در رده های بعدی قرار دارند و عراق هم با میانگین 0/5 امتیاز به ازای هر بازی ضعیف ترین عملکرد را دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 719

به "مقایسه عملکرد نمایندگان ایران با تیم های آسیایی، نزدیک به فاجعه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقایسه عملکرد نمایندگان ایران با تیم های آسیایی، نزدیک به فاجعه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید