محاکمه نامادری به اتهام قتل پسر 8 ساله

به گزارش واندر هنگر، پرونده نامادری جوان به اتهام قتل پسر 8 ساله شوهرش و مسموم کردن برادر مقتول برای محاکمه به دادگاه ارسال شد.

محاکمه نامادری به اتهام قتل پسر 8 ساله

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران به نقل از روزنامه جام جم، هشتم شهریور سال گذشته دو برادر خردسال بر اثر مسمومیت به بیمارستانی در تهران منتقل شدند که یکی از آنها که 8 ساله بود، فوت کرد. در این رابطه نامادری او با دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای جنایی تهران به اتهام قتل عمد بازداشت شد. متهم در آخرین جلسه تحقیقات قضایی گفت: یک بار طلاق گرفته بودم و دوباره ازدواج کردم.

او حاضر نمی شد بچه ها را به مادرشان بسپارد. همین موضوع باعث اختلاف شد. تصمیم گرفتم خودکشی کنم. از عطاری قرص متادون خریده و داخل نوشابه ریختم تا در فرصتی مناسب خودکشی کنم. بچه های شوهرم که از ماجرا بی خبر بودند سراغ یخچال رفته و نوشابه آلوده به متادون را خوردند و همین باعث مرگ یکی از آنها شد. مصطفی واحدی، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای جنایی تهران دراین باره به جام جم گفت: پرونده این نامادری به اتهام قتل عمد پسر خردسال شوهرش با صدور جلب به دادرسی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد تا او به زودی در آنجا محاکمه گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 خرداد 1400 بروزرسانی: 8 خرداد 1400 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1615

به "محاکمه نامادری به اتهام قتل پسر 8 ساله" امتیاز دهید

1 کاربر به "محاکمه نامادری به اتهام قتل پسر 8 ساله" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محاکمه نامادری به اتهام قتل پسر 8 ساله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید