جزئیات گیم پلی کرش بندیکوت 4 با نمایش تریلر آن مشخص شدند

به گزارش واندر هنگر، در جدیدترین برنامه State of Play سونی، تریلر گیم پلی کرش بندیکوت 4 (Crash Bandicoot 4: Its About Time) نشان داده شد. در این تریلر جزئیات زیادی از بازی به نمایش در آمدند.

جزئیات گیم پلی کرش بندیکوت 4 با نمایش تریلر آن مشخص شدند

کرش بندیکوت 4 دنباله مستقیم کرش بندیکوت 3 است. بعد از سال ها شاهد یک نسخه جدید از سری بازی های کرش بندیکوت هستیم و این تریلر ما را نسبت به کیفیت بازی امیدوار می نماید. ظاهر بازی شبیه به بازسازی سه گانه کرش که سه سال پیش عرضه شد و گیم پلی بازی مانند کرش بندیکوت های کلاسیک است. البته گیم پلی بازی بدون تغییر نمانده و قابلیت های جدیدی به سکوبازی های کرش بندیکوت 4 اضافه شده اند. از این قابلیت ها می توان به دویدن روی دیوار، آویزان شدن از طناب و سر خوردن روی ریل اشاره نمود.

از دیگر تغییرات بازی که تأثیر جدی روی گیم پلی خواهند داشت، اضافه شدن ماسک های کوانتومی است. بازی چهار ماسک کوانتومی دارد. با این ماسک ها می توان جهت جاذبه را تغییر داد، زمان را کند کرد یا فاز اجسام را از نظر وجودی تغییر داد. توسعه دهنده ها می توانند با این ماسک ها مراحل خلاقانه ای فراوری نمایند که باعث می گردد جریان بازی متنوع تر گردد.

در کرش بندیکوت 4، کرش تنها شخصیت قابل بازی نیست. می توان از ابتدای بازی تمام مراحلی که برای بازی کردن با کرش ساخته شده اند را با خواهر کرش، یعنی کوکو بازی کرد. کرش و کوکو هم تنها شخصیت های قابل بازی نخواهند بود و می توان برخی مراحل بازی را با دکتر نیو کورتکس یا دینگودایل بازی کرد. این دو شخصیت منفی قابل بازی، توانایی های مخصوص به خود دارند. دکتر نیو کورتکس اسلحه مخصوص خودش را دارد و می تواند با آن دشمنان را به اجسام دیگری تبدیل کند. دینگودایل یکی از غول آخرهای کرش بندیکوت 3 است و در این بازی با شعله افکن مخصوص اش می تواند اجسام را به سمت خود بکشد و آن ها را شلیک کند.

برای شخصیت های کرش و کوکو لباس های مختلفی وجود دارد. می توان با انجام چالش ها یا پیدا کردن الماس های درون بازی، این لباس ها را آزاد کرد. توسعه دهنده ها اعلام کردند برای آزاد کردن این لباس ها هیچ خرید درون برنامه ای وجود ندارد. اعلام کردن پولی نبودن لباس های بازی ها شرایط اسفناک صنعت بازی را نشان می دهد. این روز ها مجبوریم در بازی ای که به قیمت 60 دلار می خریم برای لباس ها و اسلحه های بازی هم پول پرداخت کنیم.

کرش بندیکوت 4 یک حالت خاص برای بازی کردن به نام حالت معکوس دارد. این حالت نسخه پیشرفته تر حالت آینه ای از بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled است. حالت آینه بازی را مانند بازتاب تصویر اجسام در آینه طوری برعکس می نماید که چپ و راست جابه جا شوند. حالت معکوس علاوه بر اثر آینه ای به بازی افکت های ویژه ای مانند افکت زیر آب یا دنیای بدون رنگ می دهد. این حالت باعث می گردد ارزش تکرار بازی بالا برود و بتوان مراحل بازی را بیش از یک بار بازی کرد.

ساخت کرش بندیکوت 4 برعهده استودیوی باز ی سازی Toys for Bob سپرده شده است. این استودیو پیش از این وظیفه ساخت بازسازی سه گانه اسپایرو و ساخت نسخه سوییچ بازسازی سه گانه کرش بندیکوت را به عهده داشته است.

کرش بندیکوت 4 روز 2 اکتبر (11 مهر) روی کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

می توانید در ادامه تریلر معرفی گیم پلی بازی را ببینید.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1142

به "جزئیات گیم پلی کرش بندیکوت 4 با نمایش تریلر آن مشخص شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات گیم پلی کرش بندیکوت 4 با نمایش تریلر آن مشخص شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید