تساوی پرسپولیس و ماشین سازی در دیداری تدارکاتی

به گزارش واندر هنگر، دیدار تدارکاتی پرسپولیس و ماشین سازی تبریز با نتیجه صفر بر صفر به سرانجام رسید.

تساوی پرسپولیس و ماشین سازی در دیداری تدارکاتی

به گزارش واندر هنگر، تیم فوتبال پرسپولیس امروز (پنجشنبه) از ساعت 15:30 در رورزشگاه نفت تهرانسر در دیداری محبت آمیز به مصاف تیم ماشین سازی تبریز رفت. این مسابقه در نهایت با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.

پرسپولیس در نیمه اول با ترکیب رادوشوویچ، شایان مصلح، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا، سروش رفیعی، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، مهدی شریفی و علی علیپور به میدان رفت.

نیمه اول این بازی پرفشار و بسیار نزدیک دنبال شد. بیشتر بازی در وسط زمین جریان داشت و تعداد خطاها و برخوردها هم نسبتا زیاد بود. موقعیت های خیلی کمی روی دروازه هر دو تیم به وجود آمد و 15 دقیقه پایانی این نیمه فشار ماشین سازی بر روی دروازه پرسپولیس بیشتر شد.

در نیمه دوم هم پرسپولیس با همان ترکیب نیمه اول به میدان رفت و فقط بودیمیر مهاجم جدید پرسپولیس به جای کامیابی نیا وارد زمین شد.

بازی در این نیمه هم پر فشار دنبال شد و بازیکنان دو تیم در صحنه ها پر تعداد حاضر می شدند. سوت های داور در برخی صحنه ها به مذاق اعضای دو تیم خوش نمی آمد و هر دو تیم به داوری اعتراض می کردند. این اعتراض ها به قدری بود که داور در یک صحنه به یکی از اعضای کادر فنی ماشین سازی تذکر داد که او را از زمین اخراج می نماید. داور پایان در دقیقه 70 به علت اعتراض های زیاد او را از زمین اخراج کرد.

در دقیقه 60 محمد نادری به جای نعمتی برای پرسپولیس وارد زمین شد و در دفاع چپ نهاده شد.

در دقیقه 65 نیز سعید کریمی و محمد امین اسدی به جای علی علیپور و مهدی شریفی به زمین رفتند.

تعویض پنجم پرسپولیس با ورود سعید حسین پور به جای عالیشاه انجام شد.

مانند نیمه اول، نیمه دوم نیز موقعیت های کمی به وحود آمد. در یکی از این صحنه ها شجاع خلیل زاده با یک ضربه سر دروازه ماشین سازی را تهدید کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 133

به "تساوی پرسپولیس و ماشین سازی در دیداری تدارکاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی پرسپولیس و ماشین سازی در دیداری تدارکاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید