انصار الله: ریاض برای حفظ مرزهایش تقلا می نماید

به گزارش واندر هنگر، رئیس هیئت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن از اقدام سعودی ها در اعزام نود هزار مزدور ملیت های مختلف به جبهه های مرزی جنوب عربستان اطلاع داد و گفت حالا دیگر عربستان به جای دفاع از مشروعیت برای مراقبت از مرزها و آسمان خود تقلا می نماید.

انصار الله: ریاض برای حفظ مرزهایش تقلا می نماید

به گزارش گروه بین الملل واندر هنگر، محمد عبدالسلام رئیس هیئت یمنی در مذاکرات صلح می گوید ریاض از کوشش برای تصرف یمن عقب نشینی نموده و اکنون نگران از دست رفتن مرزهایش است.

وی در توییتر نوشت: این ائتلاف 90 هزار نیرو از جمله 30 هزار سودانی و هزاران مزدور ملیت های مختلف را از جبهه های داخلی یمن بیرون کشیده و به جبهه های مرزی با عربستان سعودی منتقل نموده است.

عبدالسلام اضافه نمود: ادامه جنگ کشورهای ائتلاف علیه یمن هیچ امنیتی برای آنها به ارمغان نمی آورد و رژیم های شکننده آنها را در معرض تهدیدهای بسیار جدی قرار می دهد. رژیم سعودی فاقد قدرت و عقل سیاسی است و به دنبال حمایت خارجی می شود.

عبدالسلام ادامه داد: واشنگتن به بهانه حمایت از مشروعیت دولت منصور هادی شما را به تجاوز علیه یمن واداشت، اما حالا به دنبال حفاظت از مرزها و آسمان خود هستید و این بهانه کنار گذاشته شد. واشنگتن هم پشت شما را خالی نموده است.

ق

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 15 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 318

به "انصار الله: ریاض برای حفظ مرزهایش تقلا می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصار الله: ریاض برای حفظ مرزهایش تقلا می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید