اما و اگرهای صاحبخانه شدن مددجویان کمیته امداد دهلران

به گزارش واندر هنگر، مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از خرید تعدادی از واحدهای مسکونی مسکن مهر شهرستان دهلران برای مددجویان فاقد مسکن این شهرستان اطلاع داد.

اما و اگرهای صاحبخانه شدن مددجویان کمیته امداد دهلران

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت خبری کمیته امداد، ضیاء رضایی در سفر به شهرستان دهلران و در بازدید از پروژه های مسکن مهر این شهرستان گفت: کوشش این نهاد این است که مددجویان فاقد مسکن این نهاد در نقاط مختلف این استان صاحب مسکن شوند و دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.

وی اضافه کرد: به این خاطر کمیته امداد در شهرستان دهلران در کوشش است به وسیله خریداری و تکمیل کردن تعدادی از واحدهای مسکن مهر دهلران، این مددجویان را صاحب مسکن کند.

رضایی در ادامه گفت: با رایزنی هایی که با اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام به عمل آورده ایم قصد داریم تعداد 108 واحد مسکونی از پروژه های مسکن مهر دهلران را برای خانواده های مددجوی فاقد مسکن در این شهرستان خریداری نماییم.

ضیاء رضایی اضافه کرد: این واحدهایی مسکونی هم اکنون نیمه کاره بوده و کمیته امداد پس از خریداری آنها از اداره کل راه و شهرسازی استان، با همکاری خانواده های مددجوی فاقد مسکن و خیران نیکوکار، نسبت به تکمیل و واگذاری آنها به این خانواده ها اقدام خواهد نمود.

وی با عنوان اینکه یکی از اهداف مهم کمیته امداد تامین مسکن مددجویان فاقد مسکن این نهاد است توضیح داد: تا به امروز 66 مورد از این واحدهای مسکونی برای مددجویان فاقد مسکونی شهرستان دهلران خریداری که این واحدها در مرحله تکمیل شدن هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام ضمن سپاس از اداره کل مسکن و شهرسازی استان ایلام بخاطر همکاری در این زمینه توضیح داد: در کوشش هستیم در آینده نزدیک بیش از چهل واحد مسکونی دیگر برای مددجویان فاقد مسکن این شهرستان خریداری و جهت واگذاری به مددجویان فاقد مسکن این نهاد تکمیل و به آنها واگذار نماییم.

ایشان در این بازدید گفتند: می باشد که در این راستا در شهرستان دهلران تعدادی از واحدهای مسکن مهر، از اداره راه و شهرسازی جهت مددجویان فاقد مسکن خریداری شده است. با توجه به نیمه کاره بودن واحدهای مذکور به وسیله این نهاد جهت تکمیل و واگذاری به مددجویان واجد شرایط عملیات اجرایی (نازک کاری) آغاز شده است. ایشان با توجه به کیفیت مناسب کار و پیشرفت این پروژه ها تاکید بر تسریع در انجام عملیات و تکمیل این واحدها داشتند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 632

به "اما و اگرهای صاحبخانه شدن مددجویان کمیته امداد دهلران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اما و اگرهای صاحبخانه شدن مددجویان کمیته امداد دهلران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید