کرایه تاکسی فرودگاه در 20 شهر بزرگ دنیا

به گزارش واندر هنگر، یکی از بزرگترین دغدغه های گردشگران پیش از عزیمت به کشورهای دیگر، محاسبه هزینه هایی است که در آن کشور خواهند داشت. این موضوع تا آن حد مهم است که حتی در انتخاب مقصد گردشگری نیز تاثیرگذار خواهد بود. یکی از این هزینه ها، کرایه حمل و نقل است. برای هدایت گردشگران، کرایه تاکسی از فرودگاه تا مرکز بعضی از شهرهای مهم جهان به صورت نموداری آورده شده که اگر تمایل دارید شما هم به این اطلاعات دست یابید، توصیه می کنیم ما را در خبرنگاران همراهی کنید.

کرایه تاکسی فرودگاه در 20 شهر بزرگ دنیا

برخی مردم بر این عقیده هستند که اگر بخواهند با اتوبوس به فرودگاه بروند، ممکن است احساس انسان های سالخورده را داشته باشند و با خود بگویند که هنوز زود است که تا این حد خود را مسن تصور نمایند؛ از همین رو تصمیم می گیرند در حد توان خود از تاکسی برای رفتن به فرودگاه استفاده نمایند.

سایتی به نام یابنده کرایه تاکسی (Taxi Fare Finder) نموداری ارائه نموده که در آن می توان کرایه تاکسی از فرودگاه به مرکز 20 شهر بزرگ جهان را مشاهده کرد. با یک نگاه گذرا به نمودارها تعیین است که اگر درآمد آنچنان بالایی نداریدو قصد سفر به لندن را دارید، بهتر است سراغ دریافت تاکسی نروید. در این آنالیز، کوالالامپور پایتخت مالزی دارای بهترین قیمت بود. کرایه تاکسی در این شهر حتی برای درآمدهای بسیار کم هم معقول به نظر می رسد.

منبع: businessinsider

منبع: کجارو
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 349

به "کرایه تاکسی فرودگاه در 20 شهر بزرگ دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرایه تاکسی فرودگاه در 20 شهر بزرگ دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید