سگ های بالغی که شبیه توله شان هستند!

به گزارش واندر هنگر، خبرنگاران: خیلی از افراد دوست دارند که سگ هایشان هیچ وقت بزرگ نشوند و همان قدر کوچک و بازیگوش بمانند. خلقت خداوند متعال به گونه ای است که بسیاری از نژاد های سگ ها در زمان بالغ شدن نیز هم چنان شبیه دوره تولگی شان می مانند و تغییر چندانی در ظاهرشان شکل نمی گیرد. بسیاری از این نژادها در تمام جهان محبوبیت زیادی پیدا نموده اند و شهرت بسیاری نیز دارند. در این مطلب تصمیم داریم شما را با 15 نژادی آشنا کنیم که تفاوت ظاهری زمان بالغ بودن و تولگی آن ها چندان نیست و هم چنان همان قدر بانمک و شیرین هستند.

سگ های بالغی که شبیه توله شان هستند!

نژاد گلدن کوکر رترایور

یکی از ویژگی های فوق العاده این نژاد از سگ ها این است که شما این موجود طلایی و زیبا را همواره با همان شکل و شمایل تولگی اش به همراه خواهید داشت. کمتر کسی وجود دارد که عاشق این نژاد دوست داشتنی نباشد.

نژاد شیتزو

سگ نژاد شیتزو هم از آن دسته سگ هایی است که هم می تواند بسیار باهوش و فهمیده باشد و هم هنوز هم شبیه یک توله، بانمک و وروجک به نظر برسد! این نژاد از سگ ها می توانند به خوبی در آپارتمان و کنار شما زندگی نمایند.

نژاد یورکشایر تریر

نژاد یورکشایر یکی از محبوب ترین نژاد سگ ها در سراسر جهان است. این نوع از سگ ها با وجودی که ابعاد کوچکی دارند و بسیار ریز نقش هستند، اما می توانند هم چنان باهوش و بازیگوش بمانند.

نژاد پامرانین

تقریباً می توان گفت که پامرانین ها یکی از شیرین ترین نژاد ها در میان سگ های کوچک هستند. این خرس کوچک و بازیگوش می تواند مثل یک سگ نگهبان از شما مراقبت کند! این نژاد از سگ ها می توانند به خوبی در شهر و آپارتمان نیز زندگی نمایند.

نژاد پاگ

شما هیچ وقت نمی توانید چهره بانمک یک سگ پاگ را از خاطر ببرید! چین و چروک های بزرگی که بر روی صورت او وجود دارد می تواند آن را تبدیل به یکی از متفاوت ترین نژاد ها کند. پاگ ها نیز در زمان بالغ بودن هیچ تفاوتی با دوره تولگی شان نخواهند داشت.

نژاد بیگل

نژاد بیگل نیز یکی دیگر از نژاد هایی در میان سگ هاست که در زمان بالغ بودن هم چنان در همان شکل و شمایل تولگی اش باقی می ماند. گوش های بزرگ این نژاد دلیل بزرگی برای محبوبیت ظاهری آن است.

نژاد فرنچ بولداگ

بولداگ های فرانسوی (فرنچ بولداگ) نسخه های نسبتاً متفاوتی از بولداگ های معمولی هستند، یکی از تفاوت های آن ها این است که گوش های این نژاد کمی بزرگ تر است. فرنچ بولداگ ها بسیار بازیگوش و در عین حال باهوش هستند و می توانند روابط بسیار محبت آمیز ای با تمامی افراد و سایر حیوانات برقرار نمایند.

نژاد مالتیز

سگ هایی با نژاد مالتیز مظهر ظرافت و جذابیت هستند. این نژاد به دلیل سفیدی و مثل برف بودن خود محبوبیت زیادی دارند، البته اینکه در زمان بزرگسالی نیز هم چنان شبیه یک توله هستند نیز بی تاثیر نیست.

نژاد کوکر اسپانیل

قطعاً این لیست، بدون نام بردن کوکر اسپانیل ها ناقص می ماند! این نژاد از سگ ها کاملاً جذاب و شیرین هستند و با مو های فرفری و گوش های بلندشان دل شما را خواهند برد! این نژاد نیز در زمان بزرگسالی به شدت شبیه تولگی اش باقی می ماند.

نژاد کاوالیر کینگ چالرز اسپانیل

این نژاد از سگ ها معمولاً نژادی سلطنتی هستند و صندلی قابل تحسینی دارند. همان طور که در تصویر نیز مشاهده می کنید کاوالیر کینگ چالرز اسپانیل ها زمانی که به بلوغ می رسند نیز هم چنان شبیه دوران تولگی شان هستند.

نژاد شی هوا هوا

نژاد شی هوا هوا که آن ها را با نام سگ های جیبی نیز می شناسیم ممکن است در نگاه اول سگ هایی مظلوم و بی ضرر به نظر برسند، اما قطعاً با کمی آشنایی بیشتر با آن ها به این موضوع پی خواهید برد که چقدر می توانند آتش پاره و بازیگوش باشند! این نژاد شیرین و دوست داشتنی نیز مانند دوران تولگی شان باقی خواهند ماند.

نژاد تیبتان

این نژاد از سگ ها ترکیبی از پاگ و اسپانیل است. آن ها رابطه بسیار محبت آمیز ای با بچه ها دارند و می توانند به عنوان یک نگهبان کوچک در کنار شما زندگی نمایند. لبخند شیرین و چهره مهربان آن ها نیز این نژاد را به یک نژاد محبوب تبدیل نموده است.

نژاد توی فاکس تریر

این نژاد از سگ ها ویژگی های مثبت بسیاری دارند که آن ها را به یک نژاد محبوب تبدیل نموده است. توی فاکس تریر ها مهربان و دوست داشتنی هستند و روابط اجتماعی بالایی نیز دارند و هیچ وقت به شما اجازه نخواهند داد که روز خسته نماینده ای را سپری کنید. این نژاد نیز در زمان بزرگسالی و بلوغ بسیار شبیه به دوران تولگی اش خواهد بود.

نژاد پامسکی

نژاد پامسکی در سگ ها یکی از بهترین و شیرین ترین نمونه ها هستند. این نوع از سگ ها نیز در زمان بالغ بودنشان همان قدر شیرین و بانمک هستند که در زمان تولگی شان بودند.

نژاد کورگی

کورگی ها هم از آن دسته دوست داشتنی های شیرینی هستند که در زمان بلوغ، روز های تولگی و شیطنتشان را بسیار به یاد شما خواهند آورد. این نوع از سگ ها نیز گزینه های خوبی برای همراهی و زندگی با شما خواهند بود.

منبع: brightside

منبع: برترین ها
انتشار: 8 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 299

به "سگ های بالغی که شبیه توله شان هستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سگ های بالغی که شبیه توله شان هستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید