راهکارهایی برای جلوگیری از تاخیر در تحویل بار در پروازها

به گزارش واندر هنگر، در بیشتر موارد پروازهای هواپیما با تاخیر انجام می شوند اما با این همه می توان از مهمترین تاخیر عذاب آور هم دوری کرد. در حالی که راهی فرودگاه می شوید، این مطلب کوتاه را هم مطالعه کنید چون به احتمال زیاد به دردتان می خورد. با مجله اینترنتی خبرنگاران همراه باشید.

راهکارهایی برای جلوگیری از تاخیر در تحویل بار در پروازها

چنان چه بساط آنالیز و وارسی چمدان خود در بین باشد، کمترین زمان ممکنی که این کار می تواند شما را در فرودگاه به خود معطل کند، 15 دقیقه است. در این حالت معمولا آدم ها کم تحمل می شوند ولی چاره ای جز انتظار برای رسیدن محموله حامل بار خود ندارند. اما راهی هست که می توان از طریق آن این مرحله زودتر پشت سر گذاشت یا دست کم، کمی زودتر سپری کرد. فقط اندکی هنر زبان بازی می خواهد. اگر هم در پی اجتناب از تاخیرات هستید، یادتان باشد که مسافرت در روزهای تعطیل همواره بیشترین تاخیرها را دارد.

زمان بعدی که خواستید با هواپیما جایی بروید، به متصدی مربوطه بگویید که روی چمدان یا ساک شما برچسب عبارت شکستنی است را بچسباند. در این صورت همه متصدیان و ماموران و باربران موظف می شوند تا کیف یا چمدان شما را با احتیاط ویژه و چند برابر جابه جا نمایند. این روش با همه حسنی که دارد یک بدی هم دارد و آن این است که وسایل شما و به خصوص همان چمدان یا ساکی که بر رویش برچسب عبارت شکستنی است چسبانده شده است آخرین محموله ای می گردد که بارگیری می نمایند.

در عوض، همین که هواپیما فرود آمد و روی زمین نشست، محموله شما جزو نخستین بار است و هیچ کس جرات ندارد تا با وسایل شما با بی احترامی و خشونت رفتار کند. اگر هم نمی خواهید به دروغ بگویید که حامل لوازم و وسایل شکستنی هستید، سعی کنید از آخرین نفراتی باشید که بار و محموله خود را تحویل می دهید تا وسایل شما بر روی وسایل دیگران قرار بگیرد.

اگر هم حوصله مچ گیری و دردسر ماموران را ندارید، می توانید به روال معمول همواره عمل کنید اما در این روش مجبورید که وسایل خود را در پی خود یدک بکشید و اطمینان حاصل کنید که از درگاه امنیتی به سلامت عبور می نماید. به این معنی که نباید کاری کنید که باعث جلب توجه مامور یا متصدی شوید وگرنه به وسایل تان گیر می دهند و باید معطل باز کردن وسایل و وارسی آنها را متحمل شوید.

برای خرید بلیط هواپیما به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

منبع: مجله دور و نزدیک
انتشار: 4 شهریور 1400 بروزرسانی: 4 شهریور 1400 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1751

به "راهکارهایی برای جلوگیری از تاخیر در تحویل بار در پروازها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکارهایی برای جلوگیری از تاخیر در تحویل بار در پروازها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید