برگزاری مزایده 9 بنای تاریخی به ایستگاه آخر رسید

به گزارش واندر هنگر، مزایده 9 بنای تاریخی با تعیین شدن برندگان نهایی به ایستگاه پایانی رسید. بر این اساس برندگان 8 مزایده بنای تاریخی تعیین شدند و مزایده یک بنای دیگر هم به دلیل رد شدن شرایط متقاضیان، تجدید می شود.

برگزاری مزایده 9 بنای تاریخی به ایستگاه آخر رسید

به نقل از صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی (صابتا)، مرحله نهایی مزایده 9 بنای تاریخی با بازگشایی پاکت های متقاضیان حاضر در این مزایده انجام شد. طی این مرحله از مزایده که در محل صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی برگزار شد، برندگان نهایی مزایده 8 بنا تعیین شدند. این در حالی است که مزایده یک بنای دیگر به دلیل رد شدن شرایط متقاضیان، تجدید خواهد شد .

بر این اساس، رضا برادران اصفهانی توانست با پیشنهادهای خود، برنده مزایده 3 بنای تاریخی خانه شیران اصفهان، خانه بخردی اصفهان و همینطور کارونسرای گز این شهر باشد. بر همین اساس شرکت فن و بنا زافشان نیز پیروز شد با قیمت های پیشنهادی خویش پیروز مزایده کاخ چایخوران مازندران و خانه خاکباز استان مرکزی باشد. همچنین در دیگر موارد، ابراهیم موسوی توانست به عنوان برنده مزایده خانه پامار خوزستان، خوشچهر محمدی برنده مزایده خانه سوری کرمانشاه و غلامحسین نیکویی نیز برنده مزایده خانه نجفی بوشهر معرفی شود. این در حالی است که مزایده کاروانسرای شاه عباسی دامغان به دلیل رد شدن شرایط متقاضی شرکت کننده تجدید خواهد شد .

این مزایده در حالی روز شنبه به ایستگاه آخر خود رسید که هفته گذشته نیز محمدرضا پوینده مدیرعامل صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی، از برگزاری مزایده 20 بنای تاریخی دیگر در هفته های آینده خبر داده بود.

از ابتدای سال 94 تا به امروز، صندوق احیا مراحل برگزاری مزایده 33 بنای تاریخی را با تعیین شدن برنده نهایی با پیروزیت به خاتمه رسانده است.

منبع: خبرگزاری مهر

منبع: کجارو
انتشار: 9 بهمن 1400 بروزرسانی: 9 بهمن 1400 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1923

به "برگزاری مزایده 9 بنای تاریخی به ایستگاه آخر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مزایده 9 بنای تاریخی به ایستگاه آخر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید