باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی را بشناسید

به گزارش واندر هنگر، در فهرستی باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی در دی ماه 99 اعلام شدند. همچنین تعیین شده است که نسبت به زمان مشابه سال گذشته چه تغییری داشته اند.

باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی را بشناسید

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

خبرنگاران - گزارش ارزشیابی کیفی خودرو دی ماه 99 توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر شد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان نهاد بازرسی مورد تایید وزارت صمت، بخش عمده مسئولیت ارزشیابی کیفی خودروها را در کشور را برعهده دارد. همچنین نتایج این ارزشیابی را ضمن مقایسه با اهداف کیفی معین شده برای هرخودرو و براساس جدول سطوح کیفیت و حدود مجاز مصوب مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. گزارشی که از این آنالیز حاصل می گردد را هرماه به وزارت صمت ارائه می نماید. فرآیند ارزشیابی کیفی خودروها به منظور آگاهی از تمام ایرادات موجود در خودرو به وسیله راهنمایی آدیت به کشف عیوب عملکردی و تاثیر حداکثری ایرادات ایمنی طراحی شده است.

باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی

همچنین در ارزشیابی کیفی، خودرو از نظر عیوب ظاهری و عملکردی مورد بازرسی قرار می گیرد. شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطابق دستورالعمل های موجود، خودروهای داخلی را در پنج دسته قیمتی مورد آنالیز قرار داده و بسته به سطح کیفی و البته میزان رضایت مشتریان، بین یک تا 5 ستاره کیفی را برایشان در نظر می گیرد. هدف اصلی از این گزارش، ارتقا کیفیت خودروها، افزایش رضایت مشتریان و ایجاد رقابت مثبت بین خودروسازها می باشد.

گزارش ارزشیابی کیفی خودروها در دی ماه را در جدول زیر بخوانید:

منبع: بیت ران
انتشار: 9 فروردین 1400 بروزرسانی: 9 فروردین 1400 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1504

به "باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی را بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی را بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید