1480 مجوز پرواز به کشور عراق برای اربعین صادر شد

به گزارش واندر هنگر، سخنگوی سازمان هواپیمای کشوری بابیان اینکه یک هزار و 480 مجوز پرواز به کشور عراق برای اربعین صادر شد، گفت: 12 شرکت هواپیمایی برای انتقال مسافران همکاری و همراهی لازم رادارند.

1480 مجوز پرواز به کشور عراق برای اربعین صادر شد

به گزارش گروه مالی واندر هنگر، رضا جعفر زاده ضمن بیان اینکه وظیفه سازمان هواپیمایی کشور نظارتی و حاکمیت صدور مجوز پرواز های بغداد و نجف است، ابراز داشت: بر این مبنا برای ایام اربعین سال جاری یک هزار و 480 مجوز پرواز به عراق صادر شد.

وی ضمن بیان اینکه در موج بازگشت مسافران اربعین حسینی در تاریخ های 28، 29 و 30 مهرماه با حجم بالای ترافیک روبرو هستیم، اضافه کرد: با توجه به اینکه کانتر های پرواز در ساعت مقرر بسته می گردد لذا مسافران حتماً می بایست رأس ساعت معین شده در فرودگاه حضورداشته و دیر نرسند.

سخنگوی سازمان هواپیمای کشوری بابیان اینکه مجوز پرواز های اربعین برای 12 شرکت هواپیمایی صادرشده است، ابراز داشت: ضمن هماهنگی با مدیران عامل شرکت های هواپیمایی مقرر شد تا پرواز ها به روال سال قبل قیمت گذاری شوند و افزایش نداشته باشد.

جعفر زاده ضمن بیان اینکه وظیفه سازمان صدور مجوز پرواز است، در ادامه توضیح داد: مسافران می بایست قبل از سفر رفت وبرگشت خود را مدیریت نمایند اکنون اکثراً برای بازگشت تقاضا ها بالا است بلیت برگشتی نیست.

وی اضافه کرد: برای جابه جایی مسافران اربعین به صورت هوایی صرفاً توانستیم مجوز های پرواز های بیشتر را صادر کنیم، اما برای بیشتر شدن این مجوز ها باید ایمنی پرواز شرکت هواپیمایی تأمین و توانایی پشتیبانی و حمایتی را با هماهنگی فرودگاه مبدأ و مقصد داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 488

به "1480 مجوز پرواز به کشور عراق برای اربعین صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1480 مجوز پرواز به کشور عراق برای اربعین صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید