هدیه کریسمس ترامپ به مجرمان!

به گزارش واندر هنگر، منابع مطلع به پایگاه آکسیوس گفتند، دونالد ترامپ نه تنها درخواستها برای عفو را می پذیرد بلکه کورکورانه با کسانی که حتی درخواست نداشته اند هدیه کریسمس می دهد!

هدیه کریسمس ترامپ به مجرمان!

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اخیرا به یک مشاور گفت، قرار است هر شخصی که تا حالا با او صحبت نموده را عفو کند که این حاکی از در راه بودن مجموعه حتی بزرگتری از عفوها است. این مشاور همچون بیشتر گفتگوها با ترامپ مطمئن نبود که چقدر رئیس جمهور را جدی بگیرد هر چند که ترامپ هم نشانه ای از اینکه شوخی می نماید نداشت.

رئیس جمهور آمریکا از اختیار یکجانبه اش برای صدور کارتهای رایگان خروج از زندان لذت می برد هر چند که نظر دوستان و مشاورانش را درباره اینکه از نظر آنها چه کسی باید عفو گردد، می پرسد. این منابع گفتند، ترامپ همچنین مکالمه ها را قطع می نماید تا به یکباره بگوید نام شخصی که با او صحبت می نماید را به لیست عفوهایش اضافه نموده است.

منابع می گویند، ترامپ استدلال می نماید که عفوهای پیشگیرانه ممکن است لازم باشند زیرا دولت بایدن دستیاران سابق او را هدف قرار خواهد داد.

همانطور که نخست آکسیوس گزارش داد، تصمیم ترامپ برای عفو مایکل فلن زمینه را برای موجی از عفوها برای دوستان و وفادارانش فراهم ساخت. یک مقام ارشد دولت گفت، این عمل از آن موقع به بعد گسترش پیدا نموده و عفوها همچون هدایای کریسمس مورد بحث قرار می گیرند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1341

به "هدیه کریسمس ترامپ به مجرمان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدیه کریسمس ترامپ به مجرمان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید