فدراسیون ورزش های همگانی بیان کرد؛ برگزاری دوره های آموزشی بدون تائید فدراسیون غیر قانونی است

به گزارش واندر هنگر، روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی طی اطلاعیه ای بیان کرد برگزاری هرگونه دوره آموزشی با حضور مدرسان خارجی ملزم به دریافت مجوز از وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون است.

فدراسیون ورزش های همگانی بیان کرد؛ برگزاری دوره های آموزشی بدون تائید فدراسیون غیر قانونی است

به گزارش واندر هنگر و به نقل از سایت فدراسیون ورزش های همگانی، با استناد به بخشنامه دفتر امور مشترک فدراسیون ها، ورود مدرسین و اتباع خارجی جهت تدریس در دوره های آموزشی، ملزم به ارائه مشخصات کامل این افراد به وزارت ورزش و جوانان است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است، برگزاری هرگونه مسابقات بین المللی و کشوری در رشته های تحت پوشش این فدراسیون مستلزم گذراندن مراحل قانونی و دریافت مجوز رسمی از فدراسیون ورزش های همگانی است.

گفتنی است، حداکثر 20 روز قبل از برگزاری دوره های آموزشی، می بایست مشخصات مدرسین خارجی جهت احراز صلاحیت به وزارت ورزش و جوانان اعلام گردد.

همچنین واحد حقوقی فدراسیون با یادآوری این نکته که هرگونه فعالیت در زمینه برگزاری دوره های آموزشی، به وسیله آموزشگاه ورزش های همگانی این فدراسیون انجام می گردد اعلام داشت: فعالیت هرگونه مرکز یا موسسه ای با برند فدراسیون ورزش های همگانی غیر قانونی بوده و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

این اطلاعیه به عموم علاقمندان نیز متذکر شده است که از شرکت در دوره های یاد شده خودداری کنند چرا که مدارک صادره از سوی هر مرجعی غیر از فدراسیون ورزش های همگانی فاقد وجاهت قانونی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 355

به "فدراسیون ورزش های همگانی بیان کرد؛ برگزاری دوره های آموزشی بدون تائید فدراسیون غیر قانونی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون ورزش های همگانی بیان کرد؛ برگزاری دوره های آموزشی بدون تائید فدراسیون غیر قانونی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید