سه شنبه 26 شهریور ، واریز یارانه نقدی

به گزارش واندر هنگر، یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومانی شهریورماه ساعت 24 روز سه شنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد.

سه شنبه 26 شهریور ، واریز یارانه نقدی

به گزارش تسنیم، یکصد و سومین مرحله یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومانی سه شنبه 26 شهریورماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد.

لازم به ذکر است، مبلغ یارانه شهریور 98 هر یک از مشمولان همانند ماه های گذشته 45.500 تومان است.

طبق اعلام وزیر کار بناست از مهرماه یارانه گروهی از غیراحتیاجمندان حذف گردد؛ محمد شریعتمداری 14 شهریور و در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره شناسایی و حذف یارانه سه دهک بالای درآمدی، گفت: در قانون بودجه امسال دولت مکلف به حذف یارانه سه دهک بالاتر شده است یعنی افراد با درآمدهای بالا که احتیاج به دریافت یارانه ندارند، حذف شوند.

برای تحقق این هدف آیین نامه اجرایی پیش بینی شده بود که به هیات دولت ارائه و تصویب شد و مقرر شد وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کشور و ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان برنامه و بودجه مسئول شناسایی دهک های بالا شوند و این اقدام از انتها شهریور انجام گردد.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم حذف یارانه دهک های درآمدی بالا به گونه ای اتفاق بیفتد تا در مهرماه امسال بتوانیم بخشی از افراد برخوردار را با میزان خطای حداقلی از لیست یارانه بگیران حذف کنیم.

وزیر کار گفت: به هیچ وجه نمی خواهیم فشاری به طبقات مستضعف و متوسط جامعه وارد گردد و فقط به دنبال آن هستیم که با مصوبه مجلس در مورد حذف سه دهک برخوردار، یارانه ها به سمت دهک هایی از درآمد و هزینه برود که واقعا به آن احتیاج دارند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 350

به "سه شنبه 26 شهریور ، واریز یارانه نقدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه شنبه 26 شهریور ، واریز یارانه نقدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید