جزئیات آتش سوزی عمدی در بوستان نهج البلاغه تهران ، پلیس 3 نفر را دستگیر کرد

به گزارش واندر هنگر، رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری 3 عامل آتش سوزی بوستان نهج البلاغه تهران اطلاع داد و گفت: متهمان 800 مترمربع از این بوستان را به آتش کشیدند.

جزئیات آتش سوزی عمدی در بوستان نهج البلاغه تهران ، پلیس 3 نفر را دستگیر کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، سرهنگ علی محمدی اظهار کرد: ساعت 7 صبح دیروز (16 تیر) وقوع یک فقره آتش سوزی در بوستان نهج البلاغه واقع در شمال غرب شهر تهران به مرکز فوریت های پلیسی اعلام شد و بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری 140 باغ فیض به همراه عوامل آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند و پس از اطفای حریق به آنالیز موضوع پرداختند.

وی گفت: آنالیز اولیه ماموران کلانتری نشان از این داشت که 800 مترمربع از مراتع و فضای سبز این بوستان دچار حریق شده است و در ادامه به ظن عمدی بودن آتش سوزی به علت و شناسایی عامل یا عاملان آتش سوزی پرداختند.

سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه در این رابطه دو متهم شناسایی و برای آنالیز های دقیق تر هر دو عامل آتش سوزی با هماهنگی های قضائی به پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی انتقال یافتند، گفت: در تحقیقات پلیس، عمدی بودن این آتش سوزی قوت گرفت و در ادامه متهم اصلی پرونده شناسایی شد.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی ادامه داد: صبح امروز 17 تیر متهم اصلی پرونده در مخفیگاهش در حوالی خیابان ستارخان دستگیر شد و هر 3 متهم به بزه ارتکابی با همکاری یکدیگر اعتراف و علت آن را خودنمایی اعلام کردند.

وی با اشاره به اینکه هر 3 متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شده اند، اظهار کرد: پلیس با افرادی که به مراتع و سرمایه های ملی آسیب بزنند، قاطعانه برخورد خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1091

به "جزئیات آتش سوزی عمدی در بوستان نهج البلاغه تهران ، پلیس 3 نفر را دستگیر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات آتش سوزی عمدی در بوستان نهج البلاغه تهران ، پلیس 3 نفر را دستگیر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید