ترخیص 256بیمار کرونایی از بیمارستان های تهران

به گزارش واندر هنگر، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، گفت: در 24 ساعت گذشته 256 نفر از بیمارانی که در بخش های عادی و ویژه مراکز درمانی به علت ابتلا به کرونا بستری بودند، ترخیص شدند.

ترخیص 256بیمار کرونایی از بیمارستان های تهران

به گزارش مهر، علی رضا زالی در گفتگوی زنده با شبکه خبر، از بستری 193 بیمار در بخش های عادی و 67 بیمار در بخش های ویژه مراکز درمانی استان تهران در 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: همچنین در مجموع 256 بیمار بستری در بخش های عادی و ویژه بیمارستان های استان تهران ترخیص شدند.

وی افزود: روز گذشته 24 نفر از شهروندان تهرانی جان باختند که 22 نفر آنها در بخش های ویژه بستری بودند.

زالی اظهار کرد: سهم مجموعه مراجعین که منجر به بستری در بخش های عادی و ویژه جدید شده، 5 درصد بوده است که نسبت به روزهای قبل تفاوت چشمگیری را نشان نمی دهد.

فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران، گفت: با توجه به شرایط 24 ساعت گذشته تفاوت محسوسی بین شاخص های اعلامی و ابرازی وجود ندارد و همچون روزهای گذشته شرایط آماری با نوسانات مختصری در تهران در حال استمرار است.

وی در پایان مطرح نمود: با توجه به شرایط حاکم در تهران، بین میزان مرگ و میر، ابتلاء و بستری در کشور و میزان دقت نظر و رعایت شیوه نامه های بهداشتی، پیوستگی مشاهده می شود و هرگونه غفلت در اجرای مقررات بهداشتی می تواند آثار خود را در آمار ابتلاء و مرگ و میر نشان دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1046

به "ترخیص 256بیمار کرونایی از بیمارستان های تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترخیص 256بیمار کرونایی از بیمارستان های تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید