بیانیه پلیس عربستان درباره ابهامات قتل محافظ ملک سلمان

به گزارش واندر هنگر، خبرنگاران آنلاین:پلیس عربستان با صدور بیانیه ای حادثه قتل محافظ شخصی ملک سلمان را تایید و توضیح هایی درباره این قتل گفت.

بیانیه پلیس عربستان درباره ابهامات قتل محافظ ملک سلمان

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، سخنگوی مطبوعاتی پلیس مکه مکرمه درباره حادثه قتل محافظ شخصی ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان گفت: شب گذشته زمانی که سرتیپ عبدالعزیز بن بداح الفغم، محافظ شخصی ملک سلمان در منزل دوستش ترکی بن عبدالعزیز السبتی در محله ساحلی در استان جده بود دوست سومی نیز به نام ممدوح بن مشعل آل علی به خانه السبتی می رود.

به گفته پلیس، در جریان صحبت، بحثی بین الفغم و ممدوح آل علی درمی گیرد و آل علی از منزل خارج شده و با سلاح بازمی شود و به سمت الفغم تیراندازی می کند. این تیراندازی منجر به زخمی شدن او و دو تن دیگر از کسانی می شود که در منزل حضور داشتند. این دو فرد صاحبخانه و یک مستخدم فیلیپینی بوده اند.

این سخنگو تاکید کرد: فورا نیروهای امنیتی در محل حاضر شده و خانه را محاصره می کنند و از جانی می خواهند خود را تسلیم کند اما او رد می کند و دست به تیراندازی می زند نهایتا نیروهای امنیتی برای دور کردن هرگونه خطری فرد جانی را به قتل می رسانند، در این حین سرتیپ الفغم نیز که به ضرب گلوله زخمی شده بود بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می دهد.

ترکی بن عبدالعزیز السبتی (عربستانی الاصل)، جفری داوینو ساربوز اینگ (فیلیپینی الاصل) و نیز پنج نیروی امنیتی به علت تیراندازی های بی هدف فرد قاتل زخمی می شوند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 410

به "بیانیه پلیس عربستان درباره ابهامات قتل محافظ ملک سلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه پلیس عربستان درباره ابهامات قتل محافظ ملک سلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید