افشاگری مفاسد نباید پتکی برای کوبیدن بر سر جناح های سیاسی گردد

به گزارش واندر هنگر، یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه افشاگری و مبارزه با مفاسد مالی باعث جلب اعتماد مردم به عدالت نظام اسلامی می گردد، گفت: البته بعضی از جناح های سیاسی نیز به دنبال دریافت ماهی خود از این افشاگری ها هستند.

افشاگری مفاسد نباید پتکی برای کوبیدن بر سر جناح های سیاسی گردد

محمد محمودی شاه نشین در گفت وگو با واندر هنگر با اشاره به ضرورت برخورد با مفسدان بیان نمود: قوه قضاییه با یک انرژی جدید و با جدیت به مبارزه با مفسدان مالی ورود نموده است. مبارزه با فساد و افشاگری های قوه قضاییه باعث می گردد تا اعتماد مردم به مسئولان و دستگاه های مختلف جلب گردد که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی در ادامه اظهار کرد: نکته ای که وجود دارد بعضا این است که با توجه به نزدیک بودن انتخابات مجلس عده ای سعی می نمایند از آب گل آلود ماهی بگیرند. بعضی از جناح های سیاسی نیز به دنبال دریافت ماهی خود از این افشاگری ها هستند. صدا وسیما و اصحاب رسانه و همه بخش ها باید توجه داشته باشند که موضوع اصلی مبارزه صادقانه با فساد است و افشاگری ها نباید تبدیل به ابزاری برای کوبیدن بر سر جناح های سیاسی گردد.

نماینده مردم شهریار در مجلس توضیح داد: یکی از اهداف نطام اسلامی برقراری عدالت اجتماعی و مبارزه با مفسدان است و این تکلیف بر گردن همه مسئولان نظام است و همه موطف هستیم راه هر مسیری که به فساد ختم می گردد را ببندیم .

وی اضافه نمود: تعلل در مبارزه با فساد باعث می گردد تا اعتماد مردم نسبت به عدالت اسلامی خدشه دار گردد و از سوی دیگر ثبات اجتماعی نیز بر هم خواهد خورد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 297

به "افشاگری مفاسد نباید پتکی برای کوبیدن بر سر جناح های سیاسی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری مفاسد نباید پتکی برای کوبیدن بر سر جناح های سیاسی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید